skip to main content

Praha 4 - KamýkNad Modřanskou roklí

Hlavní fotografie lokality

VYHLEDAT BYT

TERMÍN DOKONČENÍ: DOKONČENO
POČET VOLNÝCH BYTŮ: 4

O projektu

Rodinné bydlení v moderních bytových domech v atraktivní zabydlené lokalitě blízko přírodního parku Modřanská rokle. O byty v této lokalitě je veliký zájem, proto v nabídce zbývají již jen menší byty vhodné pro mladé i na investici. Pro ty, kdo dávají přednost ekologii, jsou na výběr i byty s řízeným větráním, které zajistí zdravější prostředí, a navíc uspoří energii na vytápění.

U většiny bytů je nainstalován moderní úsporný systém řízeného větrání s rekuperací tepla.

Fotografie projektu Kamýk

O lokalitě

Bytové domy leží jen pár kroků od překrásného přírodního parku Modřanská rokle. V podstatě přes ulici se otevírá téměř nekonečná možnost relaxace v přírodě s množstvím cyklostezek. V okolí je veškerá občanská vybavenost – obchody, sportoviště, zdravotnická zařízení, mateřské, základní i střední školy, včetně těch mezinárodních.

Fotografie lokality Kamýk

Dopravní dostupnost

Autobusové zastávky jsou přímo v místě – linky 165, 197, 215 a noční 904. Ke stanici metra C – Chodov nebo Kačerov trvá cesta autobusem necelých 15 minut. V budoucnu se přímo naproti bytových domů plánuje výstavba nové stanice metra D.
GPS: 50.0081292N, 14.4543064E

Fotografie z okolí Kamýk

Mapa

Jak financovat nový byt

Nabízíme nejširší možnosti financování na českém trhu nového bydlení. Po podpisu smlouvy zaplatíte jen 10 % kupní ceny s doplatkem až do jednoho roku od nastěhování anebo prostřednictvím zvýhodněné Hypotéky CENTRAL GROUP. Jako jediný rezidenční stavitel na trhu umožňujeme klientům užívání dokončených bytů již před úhradou celé kupní ceny.

Možnosti financování >

Jak postupovat při koupi

Jestliže si vyberete nemovitost, můžete si ji nezávazně rezervovat. Po potvrzení vážného zájmu lze nemovitost rezervovat závazně na dalších 7 pracovních dnů. Pak už přichází na řadu způsob financování a podpis smlouvy. Podívejte se na postup krok za krokem.

Postup při koupi >