skip to main content

Praha 7 - HolešoviceRezidence Nad Vltavou

Hlavní fotografie lokality

O projektu

Exkluzivní byty ve čtyřech nejvyšších patrech nově dokončeného projektu zaujmou nejen luxusním standardem provedení, ale také romantickými výhledy na řeku, panorama Prahy, Pražský hrad a okolní pražské kopce. Nabízené byty mají klimatizaci, kvalitní dřevěná Eurookna, skleněná zábradlí, luxusní koupelny a kvalitní dřevěné podlahy. V zeleném vnitrobloku je dětské hřiště.

Fotografie projektu Rezidence Nad Vltavou

O lokalitě

V sousedství se nachází řada restaurací, kaváren, obchodů a nejrůznějších služeb, ale také mnoho míst pro kulturní vyžití. V bezprostředním okolí jsou zdravotnická zařízení, pošta, základní a mateřské školy a další občanská vybavenost. K aktivní relaxaci pak vybízí blízkost Rohanského ostrova, který díky modernímu golfovému zázemí ocení zejména milovníci zeleného sportu. Cyklisty zase jistě potěší cyklostezky podél Vltavy.

Fotografie lokality Rezidence Nad Vltavou

Dopravní dostupnost

Z blízké tramvajové zastávky Tusarova trvá cesta k nejbližší stanici metra Vltavská jen 4 minuty a přímo do centra pouhých 10 minut. Pro noční dopravu je možné využít tramvajovou linku 94 a autobusové spoje 905 a 911.
GPS: 50.1008944N, 14.4549472E

Fotografie z okolí Rezidence Nad Vltavou

Mapa

Jak financovat nový byt

Nabízíme nejširší možnosti financování na českém trhu nového bydlení. Po podpisu smlouvy zaplatíte jen 10 % kupní ceny s doplatkem až do jednoho roku od nastěhování anebo prostřednictvím zvýhodněné Hypotéky CENTRAL GROUP. Jako jediný rezidenční stavitel na trhu umožňujeme klientům užívání dokončených bytů již před úhradou celé kupní ceny.

Možnosti financování >

Jak postupovat při koupi

Jestliže si vyberete nemovitost, můžete si ji nezávazně rezervovat. Po potvrzení vážného zájmu lze nemovitost rezervovat závazně na dalších 7 pracovních dnů. Pak už přichází na řadu způsob financování a podpis smlouvy. Podívejte se na postup krok za krokem.

Postup při koupi >