skip to main content

Praha 10 - PitkovicePitkovické zahrady

Hlavní fotografie lokality

Nové byty v žádané lokalitě u přírodního parku

1+kkza 3,606,319 KčPřehled všech dispozic 1+kk
2+kkza 5,955,724 KčPřehled všech dispozic 2+kk
TERMÍN DOKONČENÍ: 2020 M03
POČET VOLNÝCH BYTŮ: 2

O projektu

Pitkovické zahrady se staly synonymem pro kvalitní nerušené rodinné bydlení na okraji Prahy. Nově nabízí celkem 21 moderních bytů v centru nově vznikající lokality. Ta je tvořena nízkopodlažními bytovými a rodinnými domy. Byty v přízemí mají žádané předzahrádky a jednotky v horních podlažích pak nabídnou velkorysé terasy s výhledem do okolí. Na výběr jsou dispozice 1+kk až 3+kk.

Fotografie projektu Pitkovické zahrady

O lokalitě

Přímo v místě je bohatá občanská vybavenost včetně škol a školek. K velkým nákupům je ideální nákupní centrum Průhonice-Čestlice, vedle kterého se nachází také sportovně-relaxační komplex Aquapalace Praha. V okolí je přírodní památka Meandry Botiče a park Botič-Milíčov. Pestré sportovní aktivity nabízí okolí Hostivařské přehrady či stejnojmenný lesopark. Nedaleko je kulturní památka Průhonický park, Dendrologická zahrada a přírodní památka Obora v Uhříněvsi.

Fotografie lokality Pitkovické zahrady

Dopravní dostupnost

Jen pár minut chůze k autobusovým zastávkám – linky č. 213 a 906. 10 minut autobusem ke stanici metra C – Háje. Jen 3 minuty autem do Uhříněvsi, Průhonic a na dálnici D1.
GPS: 50.0145833N, 14.5842778E

Fotografie z okolí Pitkovické zahrady

Mapa

Jak financovat nový byt

Nabízíme nejširší možnosti financování na českém trhu nového bydlení. Po podpisu smlouvy zaplatíte jen 10 % kupní ceny s doplatkem až do jednoho roku od nastěhování anebo prostřednictvím zvýhodněné Hypotéky CENTRAL GROUP. Jako jediný rezidenční stavitel na trhu umožňujeme klientům užívání dokončených bytů již před úhradou celé kupní ceny.

Možnosti financování >

Jak postupovat při koupi

Jestliže si vyberete nemovitost, můžete si ji nezávazně rezervovat. Po potvrzení vážného zájmu lze nemovitost rezervovat závazně na dalších 7 pracovních dnů. Pak už přichází na řadu způsob financování a podpis smlouvy. Podívejte se na postup krok za krokem.

Postup při koupi >