skip to main content

Praha 9 - LetňanyLetňanské zahrady

Hlavní fotografie lokality

VYHLEDAT BYT

O projektu

Areál Letňanské zahrady je v sousedství zavedené lokality nových bytových domů, jen 5 minut od stanice metra C Letňany. Moderní nízkopodlažní viladomy poskytují poklidné bydlení s balkony, terasami i předzahrádkami. V rámci poslední etapy výstavby nabídnou Letňanské zahrady zcela novou restauraci a také moderní prodejnu potravin.

Fotografie projektu Letňanské zahrady

O lokalitě

V sousedství je velké obchodně-zábavní centrum OC Letňany. V těsné blízkosti se nachází rozsáhlý Lesopark se stezkami pro pěší, cyklisty, bruslaře i běžkaře. V docházkové vzdálenosti pak hned několik mateřských a základních škol, střední i jazyková škola, pošta i zdravotnická zařízení.

Fotografie lokality Letňanské zahrady

Dopravní dostupnost

Autobusová zastávka je pouhých 5 minut chůze od domu. Cesta linkami 158, 195 a 201 na stanici metra C Letňany zabere jen 5 minut. Pro noční dopravu je možné využít linky 603 a 953 ze zastávky Toužimská. Autem trvá cesta do centra Prahy jen 15 minut.
GPS: 50.1411389N, 14.5229722E

Fotografie z okolí Letňanské zahrady

Mapa

Jak financovat nový byt

Nabízíme nejširší možnosti financování na českém trhu nového bydlení. Po podpisu smlouvy zaplatíte jen 10 % kupní ceny s doplatkem až do jednoho roku od nastěhování anebo prostřednictvím zvýhodněné Hypotéky CENTRAL GROUP. Jako jediný rezidenční stavitel na trhu umožňujeme klientům užívání dokončených bytů již před úhradou celé kupní ceny.

Možnosti financování >

Jak postupovat při koupi

Jestliže si vyberete nemovitost, můžete si ji nezávazně rezervovat. Po potvrzení vážného zájmu lze nemovitost rezervovat závazně na dalších 7 pracovních dnů. Pak už přichází na řadu způsob financování a podpis smlouvy. Podívejte se na postup krok za krokem.

Postup při koupi >