skip to main content

Praha 4 - MichleZahrady Bohdalec

Hlavní fotografie lokality


O projektu

Rodinný bytový areál nabízí celkem 135 moderních bytů v atraktivní části pražské Michle. Nízkopodlažní bytové domy jsou zasazeny do klidné lokality, která je skvěle dostupná autem i hromadnou dopravou. V blízkém okolí je hned několik školských zařízení a přímo v místě vznikne i dětské hřiště. Díky tomu, že je ulice určena výhradně pro rezidenty, poskytuje areál klid a dostatek soukromí.

Fotografie projektu Michle

O lokalitě

Velkou výhodou lokality Zahrady Bodhdalec je pestrá nabídka možností pro aktivní relaxaci. Blízko je to na zalesněný vrch Bohdalec, Tyršův vrch a také do oblíbeného sportovního areálu u Hamerského rybníka. Pro nákupy velmi dobře poslouží hypermarket Kaufland, kam lze dojít pohodlně pěšky.

Fotografie lokality Michle

Dopravní dostupnost

Zahrady Bohdalec jsou skvělým místem pro bydlení také díky vynikající dopravní dostupnosti. Bez problému lze dojet kdykoliv za pár minut tramvají do centra. Kousek od domu je zastávka tramvajových linek 11, 14, 93, 96 a autobusů 150, 188, a 913. Je možné také využít zastávky linek 135, 136 a 213, které jezdí na nejbližší stanice metra.
GPS: 50.0561389N, 14.4675000E

Fotografie z okolí Michle

Mapa

Jak financovat nový byt

Nabízíme nejširší možnosti financování na českém trhu nového bydlení. Po podpisu smlouvy zaplatíte jen 10 % kupní ceny s doplatkem až do jednoho roku od nastěhování anebo prostřednictvím zvýhodněné Hypotéky CENTRAL GROUP. Jako jediný rezidenční stavitel na trhu umožňujeme klientům užívání dokončených bytů již před úhradou celé kupní ceny.

Možnosti financování >

Jak postupovat při koupi

Jestliže si vyberete nemovitost, můžete si ji nezávazně rezervovat. Po potvrzení vážného zájmu lze nemovitost rezervovat závazně na dalších 7 pracovních dnů. Pak už přichází na řadu způsob financování a podpis smlouvy. Podívejte se na postup krok za krokem.

Postup při koupi >