skip to main content

Praha 5 - SmíchovRezidence Na Bertramce

Hlavní fotografie lokality

VYHLEDAT BYT

Luxusní byty • v parku • v centru • u metra

4+kkod 9,165,620 KčPřehled všech dispozic 4+kk
TERMÍN DOKONČENÍ: DOKONČENO
POČET VOLNÝCH BYTŮ: 2


O projektu

Nově dokončený komorní rezidenční projekt jen s 41 byty v tom nejkouzelnějším koutu Prahy. To je Rezidence Na Bertramce. Byty v nejvyšším patře okouzlí velkými střešními terasami, které nabízejí to nejcennější – naprosté soukromí a výhled do zeleně a na historickou Prahu. Všechny jednotky jsou vybaveny předokenními žaluziemi. Přestože je projekt zcela dokončen, mají stále zájemci možnost vybrat si ze široké škály dekorů podlah a vnitřních dveří pro individuální sladění interiéru.

U všech bytů je nainstalován moderní úsporný systém řízeného větrání s rekuperací tepla.

Fotografie projektu Rezidence Na Bertramce

O lokalitě

Rezidence Na Bertramce je přímo v parku, hned naproti legendární usedlosti Bertramka, kde pobýval i Wolfgang Amadeus Mozart. Okolní park Mrázovka poskytuje bohaté možnosti trávení volného času. Milovníci zeleného sportu jistě ocení blízké hřiště Golf Clubu Praha. Na Smíchově je velký výběr mateřských, základních i středních škol. V blízkosti je Nákupní centrum Nový Smíchov nebo Anděl City. V okolí těchto nákupních center je i celá řada kvalitních restaurací, služeb a nechybí ani dvě multikina.

Fotografie lokality Rezidence Na Bertramce

Dopravní dostupnost

Ke stanici metra B Anděl je to několik minut pěšky. Zastávka tramvaje Bertramka je 5 minut od domu. Linky 5, 7, 9, 10, 12, 15, 16, 20, 21 vás dovezou do centra za 10 minut. Milovníci nočního života pak ocení hned tři noční linky 54, 58, 59.
GPS: 50.0711769N, 14.3957108E

Fotografie z okolí Rezidence Na Bertramce

Mapa

Jak financovat nový byt

Nabízíme nejširší možnosti financování na českém trhu nového bydlení. Po podpisu smlouvy zaplatíte jen 10 % kupní ceny s doplatkem až do jednoho roku od nastěhování anebo prostřednictvím zvýhodněné Hypotéky CENTRAL GROUP. Jako jediný rezidenční stavitel na trhu umožňujeme klientům užívání dokončených bytů již před úhradou celé kupní ceny.

Možnosti financování >

Jak postupovat při koupi

Jestliže si vyberete nemovitost, můžete si ji nezávazně rezervovat. Po potvrzení vážného zájmu lze nemovitost rezervovat závazně na dalších 7 pracovních dnů. Pak už přichází na řadu způsob financování a podpis smlouvy. Podívejte se na postup krok za krokem.

Postup při koupi >