skip to main content

Praha 5 - StodůlkyNad Prokopským údolím

Hlavní fotografie lokality

VYHLEDAT BYT

O projektu

Bytový projekt s 60 byty beze zbytku splňuje náročné požadavky rodinného bydlení. Z horních pater je krásný výhled na panorama Prahy. V nabídce jsou promyšlené dispozice větších rodinných bytů s velkorysými terasami. Menší byty jsou vhodné pro singles či jako startovací bydlení pro mladé páry.

Fotografie projektu Nad Prokopským údolím

O lokalitě

V sousedství je kompletní občanská vybavenost. Dvě mateřské školy s krásnou zahradou a moderním zázemím, dvě základní školy a mnoho dětských hřišť. V nejbližším okolí se nachází supermarket, poliklinika, pošta, lékárna a pestrá nabídka restaurací, fitness a dalších služeb. Dostatek sportovního vyžití zajistí zejména údolí Dalejského potoka a přírodní rezervace Prokopské údolí.

Fotografie lokality Nad Prokopským údolím

Dopravní dostupnost

Zastávky autobusu 137, 142, 184, 225 a noční 904 jsou v docházkové vzdálenosti. K metru Nové Butovice nebo Luka je to jen 6 minut. Do centra Prahy je to pouhých 20 minut. Autem na plzeňskou dálnici D5 a napojení na Pražský okruh lze dojet za 10 minut.
GPS: 50.0369142N, 14.3433353E

Fotografie z okolí Nad Prokopským údolím

Mapa

Jak financovat nový byt

Nabízíme nejširší možnosti financování na českém trhu nového bydlení. Po podpisu smlouvy zaplatíte jen 10 % kupní ceny s doplatkem až do jednoho roku od nastěhování anebo prostřednictvím zvýhodněné Hypotéky CENTRAL GROUP. Jako jediný rezidenční stavitel na trhu umožňujeme klientům užívání dokončených bytů již před úhradou celé kupní ceny.

Možnosti financování >

Jak postupovat při koupi

Jestliže si vyberete nemovitost, můžete si ji nezávazně rezervovat. Po potvrzení vážného zájmu lze nemovitost rezervovat závazně na dalších 7 pracovních dnů. Pak už přichází na řadu způsob financování a podpis smlouvy. Podívejte se na postup krok za krokem.

Postup při koupi >