skip to main content

Praha 10 - Horní MěcholupyJavorová čtvrť II.

Hlavní fotografie lokality

O projektu

Oblíbená lokalita s moderním bydlením v zeleni ve třech bytových domech s celkem 181 byty. V nabídce jsou zejména menší promyšlené dispozice. Vyberou si zde mladí lidé, kteří hledají své první bydlení a nabídka je zajímavá také pro investory. Těšit se mohou ale i rodiny, pro které je lokalita Horních Měcholup blízko Hostivařské přehrady opravdu ideální.

Fotografie projektu Javorová čtvrť II.

O lokalitě

Horní Měcholupy jsou vyhlášeny skvělou občanskou vybaveností. Je zde mnoho školských zařízeních a také pestrá nabídka nákupních možností či oblíbených restaurací. Je možné sportovat a relaxovat v okolí Hostivařské přehrady či vyrazit do přírodního parku Botič-Milíčov. V blízkém okolí je řada sportovišť včetně rodinného golfového areálu.

Fotografie lokality Javorová čtvrť II.

Dopravní dostupnost

Přímo u lokality je autobusová zastávka, odkud přímé autobusy č.154, 175 a 183 jezdí ke stanicím metra C – Háje i A – Skalka. Do centra se dá dostat velmi rychle vlakem, zastávka se nachází jen 7 minut chůze od lokality. Vlak jede až na Hlavní nádraží a cesta trvá jen 18 minut.
GPS: 50.0418181N, 14.5696956E

Fotografie z okolí Javorová čtvrť II.

Mapa

Jak financovat nový byt

Nabízíme nejširší možnosti financování na českém trhu nového bydlení. Po podpisu smlouvy zaplatíte jen 10 % kupní ceny s doplatkem až do jednoho roku od nastěhování anebo prostřednictvím zvýhodněné Hypotéky CENTRAL GROUP. Jako jediný rezidenční stavitel na trhu umožňujeme klientům užívání dokončených bytů již před úhradou celé kupní ceny.

Možnosti financování >

Jak postupovat při koupi

Jestliže si vyberete nemovitost, můžete si ji nezávazně rezervovat. Po potvrzení vážného zájmu lze nemovitost rezervovat závazně na dalších 7 pracovních dnů. Pak už přichází na řadu způsob financování a podpis smlouvy. Podívejte se na postup krok za krokem.

Postup při koupi >