skip to main content

Praha 9 - LibeňHarfa Design Residence

Hlavní fotografie lokality

O projektu

Designový bytový dům přímo vedle obchodního centra Galerie Harfa a jen kousek pěšky od stanice metra B Českomoravská. Ve vysokém standardu nechybí dřevěné podlahy s podlahovým vytápěním v celém bytě, kvalitní posuvná hliníková okna, či luxusní designové koupelny. Harfa Design Residence je skvělou volbou jak pro mladé lidi preferující metropolitní styl života, tak i pro investory.

Fotografie projektu Harfa Design Residence

O lokalitě

Okolní zrekonstruované Libeňské ulice překvapí pestrou nabídkou menších obchodů či útulných kaváren a restaurací. Nepřeberné nákupní možnosti pak poskytne sousední obchodní centrum Galerie Harfa. Pro aktivní sportovní vyžití se doslova nabízí park Podviní, kde jsou skvělé možnosti pro aktivní relaxaci.

Fotografie lokality Harfa Design Residence

Dopravní dostupnost

Dopravní dostupnost projektu Harfa Design Residence je bezkonkurenční. Přímo před domem je zastávka tramvají linek 8, 25 a 92. Stanice metra B Českomoravská je jen 4 minuty pěšky. Cesta do centra zabere pouze 10 minut.
GPS: 50.1038361N, 14.4884722E

Fotografie z okolí Harfa Design Residence

Nonstop recepce

Jen za 19 Kč/m2, tedy zhruba 650 Kč/měs. u bytu 1+kk získáte recepční služby v českém a anglickém jazyce - přebírání a předávání klíčů a drobných zásilek, poskytování informací. Především ale dohled nad bezpečností, pořádkem a funkčností společných prostor a přímého okolí domu, kontrolu kamerového systému se záznamem. Využijte také možnosti objednání doplňkových služeb za příplatek - úklid bytu, zajištění drobných oprav, kontrola bytu v době nepřítomnosti atd.

Fotografie lokality Harfa Design Residence

Mapa

Jak financovat nový byt

Nabízíme nejširší možnosti financování na českém trhu nového bydlení. Po podpisu smlouvy zaplatíte jen 10 % kupní ceny s doplatkem až do jednoho roku od nastěhování anebo prostřednictvím zvýhodněné Hypotéky CENTRAL GROUP. Jako jediný rezidenční stavitel na trhu umožňujeme klientům užívání dokončených bytů již před úhradou celé kupní ceny.

Možnosti financování >

Jak postupovat při koupi

Jestliže si vyberete nemovitost, můžete si ji nezávazně rezervovat. Po potvrzení vážného zájmu lze nemovitost rezervovat závazně na dalších 7 pracovních dnů. Pak už přichází na řadu způsob financování a podpis smlouvy. Podívejte se na postup krok za krokem.

Postup při koupi >