skip to main content

Praha 3 - ŽižkovResidence Garden Towers

Hlavní fotografie lokality

VYHLEDAT BYT

Nové luxusní byty v centru Prahy

2+kkza 6,730,767 KčPřehled všech dispozic 2+kk
TERMÍN DOKONČENÍ: DOKONČENO
POČET VOLNÝCH BYTŮ: 1


O projektu

Bytový areál Residence Garden Towers, který se nachází v ulici Olšanská v Praze 3 – Žižkově, je nejvýznamnějším developerským projektem realizovaným v širším centru Prahy za posledních 25 let. Celkem zde vzniklo 700 vysoce kvalitních bytových a nebytových jednotek. Dispozice bytů jsou pečlivě promyšleny tak, aby umožňovaly moderní zařízení s důrazem na design a zároveň v nich byl vždy dostatek úložných prostor. Dohled nad bezpečností a pořádkem zde zajišťuje nonstop recepce s kamerovým systémem.

Fotografie projektu Residence Garden Towers

O lokalitě

Území Žižkova se nachází v širším centru Prahy a díky kompletní občanské vybavenosti a výborné dopravní dostupnosti kamkoli po Praze patří k nejatraktivnějším lokalitám pro bydlení. Blízko je velké obchodně-zábavní centrum Atrium Flora a jen přes ulici je sportovní centrum a také známý park Parukářka. Přímo v objektu pak bude restaurace, obchod s potravinami a také kavárna. Těžko si lze představit lepší lokalitu, která by umožnila rezidentům žít doslova v centru dění a zároveň v klidu a zeleni.

Fotografie lokality Residence Garden Towers

Dopravní dostupnost

Zastávka tramvaje Olšanská se nachází přímo u domu. Například na Václavské náměstí se lze pohodlně dostat za pouhých 8 minut. Je zde možné využít linky 1, 9 a 26 a také noční linky 91 a 95. V docházkové vzdálenosti jsou pak navíc stanice metra Želivského a Flóra.
GPS: 50.083028N, 14.466694E

Fotografie z okolí Residence Garden Towers

Nonstop recepce

Recepční služby v českém a anglickém jazyce - přebírání a předávání klíčů a drobných zásilek, poskytování informací. Dohled nad bezpečností, pořádkem a funkčností společných prostor a přímého okolí bytového domu, kontrola kamerového systému se záznamem. Přivolání a zpřístupnění prostor pro správcovskou a úklidovou službu, policii, hasiče nebo záchrannou službu.

Fotografie lokality Residence Garden Towers

Mapa

Jak financovat nový byt

Nabízíme nejširší možnosti financování na českém trhu nového bydlení. Po podpisu smlouvy zaplatíte jen 10 % kupní ceny s doplatkem až do jednoho roku od nastěhování anebo prostřednictvím zvýhodněné Hypotéky CENTRAL GROUP. Jako jediný rezidenční stavitel na trhu umožňujeme klientům užívání dokončených bytů již před úhradou celé kupní ceny.

Možnosti financování >

Jak postupovat při koupi

Jestliže si vyberete nemovitost, můžete si ji nezávazně rezervovat. Po potvrzení vážného zájmu lze nemovitost rezervovat závazně na dalších 7 pracovních dnů. Pak už přichází na řadu způsob financování a podpis smlouvy. Podívejte se na postup krok za krokem.

Postup při koupi >